Вантаж повинен бути документований, коли він експортується за межі держави. Без цієї операції експорт вантажу неможливий, тому що він повинен бути офіційно зареєстрований на митниці.

Ця процедура включає в себе:

-Збір і оформлення документів, необхідних для відправлення об’єкту;

-Сплата податків;

-Дотримання всіх правил, встановлених законодавством України.

Митне оформлення вантажів відрізняється численними нюансами, без дотримання яких експортуватимуть товар не відбудеться. Наприклад, необхідно мати документи, що підтверджують стан товару. Він повинен прибути в потрібному стані в тому ж стані і кількості, в якому він залишив країну. Крім того, необхідно надати підстави, на яких об’єкт залишає Україну. Це найменше, що має бути підготовленим до експорту.

Необхідно мати: паспорт на транспортений вантаж, транспортна накладна CMR, рахунок-фактура, паспорт водія та технічний паспорт транспортного засобу, Зовнішньоекономічний договір, акредитаційну картку, довідку про міжнародні перевезення та багато іншого .

Без послуг митного брокера реєстрації всього переліку документів буде складний процес. Тільки компетентний фахівець здатний підготувати всі вищезазначені документи правильно і оперативно, тому що найменший дефект приведе до перереєстрації, а отже, до додаткових витрат часу і грошових коштів.

Транспортно-експедиторська компанія Imtrack надає високоякісні послуги з оформлення вантажу в Україні. Наша команда має великий досвід відправки товарів на експорт і відразу ж підготує всі необхідні документи. Ми будемо раді надати нашим спектром послуг і виконати замовлення будь-якої складності на найвищому рівні.

Транспортно-експедиторська компанія Imtrack-довірити Український вантаж професіоналам!

Пам’ятайте, що JavaScript потрібен для цього вмісту.