Внутріпортове експедирування - це процес, без якого не здійснюється жодна транспортування вантажу. Даний комплекс включає в себе перевалочні, вантажно-розвантажувальні роботи, зберігання та складування об'єкта, його переміщення по території порту, а також оформлення всієї необхідної документації для здійснення перерахованих вище операцій.

Воно здійснюється на підставі договору транспортно-експедиторської компанії з морським портом про дозвіл проведення експедиторських робіт. Після укладення контракту вантажовласника з компанією, вся відповідальність за цілісність і збереження вантажу перекладається на неї.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек готова взяти на себе таку відповідальність! Співпрацюючи з портами Одеси, Чорноморська, Південного, ми надамо Вам якісне виконання всіх операцій внутрішньопортового експедиції. Маючи великий досвід в даній сфері послуг, наші співробітники оперативно, а головне - грамотно виконають поставлене завдання, заощадивши при цьому Ваш час і нерви.

Реєстрація документації на вантаж є одним з найскладніших етапів внутрішньопортового експедиції для новачків, адже всього одна маленька помилка може привести до неможливості митного оформлення об'єкта. Важливо як наявність всіх сертифікатів і декларацій на товар, так і ідеально правильне його оформлення. Фахівці транспортно-експедиторської компанії Імтрек підготують всю потрібну документацію відповідно до чинного законодавства України швидко і кваліфіковано.

Чому саме транспортно-експедиторська компанія Імтрек?

- Завдяки багаторічному досвіду співпраці з портами, ми в курсі всіх нюансів і деталей експедиції, що допомагає оперативно виконувати свою роботу;

- Наші працівники - це навчений персонал, готовий забезпечити якісну реалізацію замовлення;

- Ми працюємо з усіма типами вантажів і видами транспортних засобів;

- Надаємо величезний спектр послуг в транспортно-експедиторської сфері;

- Маємо приємну цінову політику;

- Захищаємо інтереси наших клієнтів;

- Любимо і повністю віддаємося своїй справі.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - надійне внутріпортове експедирування в Україні!