Стафіровка вантажів - важлива складова перевезень вантажів, суть якої полягає в завантаження товару в контейнери і його відправка на експорт. Найчастіше це насипні вантажі, сільгоспкультури, такі як: соя, кукурудза, жито, пшениця, ріпак, ячмінь і багато іншого. Транспортно-експедиторська компанія Імтрек пропонує свої послуги стафіровка вантажів в Одесі, Южному і Чорноморську. Маючи в розпорядженні великі склади, спеціальну техніку, а головне - команду фахівців, ми якісно і оперативно виконаємо Ваше замовлення.

Що входить в даний комплекс послуг?

- Прийом транспорту з вантажем;

- Прийом порожніх контейнерів для навантаження;

- Перевантаження об'єкта в контейнер;

- Фумігація, обробка вантажу;

- Для насипних вантажів - виробництво щита в контейнері;

- Для наливних - установка флексії танків;

- Отримання необхідних ліцензій і сертифікатів, таких як: фітосанітарний, ветеринарний та ін .;

- Митне оформлення контейнера;

- Його здача на термінал.

Завдяки зручному місцю розташування наших складів, які знаходяться безпосередньо в портах, фахівці Імтрек виконають свою роботу оперативно і відправлять занурені контейнери на термінал без будь-яких затримок. Наші склади вміщають в себе величезну кількість вантажів, а за рахунок того, що вони є критими, на роботу співробітників Імтрек ніяк не вплинуть умови ззовні.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек надає як повний комплекс послуг, так і вибіркові послуги за бажанням клієнта. Ми беремося за замовлення різної складності і працюємо з будь-яким типом і кількістю вантажів. Маючи великий досвід в даній сфері, ми гарантуємо якісне виконання стафіровка товару, а також цілісність і збереження Вашого вантажу.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - стафіровка вантажів від команди професіоналів.