Складські послуги - важлива складова будь-якого вантажоперевезення, яка може знадобитися як для перевалки товару, так і для необхідного зберігання вантажу на необхідний термін.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрект пропонує складські послуги в Україні. Маючи в розпорядженні крите приміщення, з місткістю 8 тисяч тонн насипних вантажів, Ваш товар буде знаходитися в цілості й схоронності, незалежно від погодних умов або будь-яких інших чинників ззовні.

Маючи в своєму розпорядженні цілий перевалочний комплекс, ми з легкістю проведемо необхідні вантажно-розвантажувальні роботи такою технікою, як: зернометатели, козлові крани, вилочні навантажувачі та багато іншого.

Складські послуги в Одесі включають в себе:

- Прийом вантажу замовника;

- Зберігання товару;

- Перевантаження з одного транспортного засобу на інший;

- Здача на термінал;

- Підготовка необхідних ліцензій і сертифікатів;

- Фумігація, дегазація і т.д .;

- Інші послуги за бажанням клієнта.

Завдяки вигідному місцезнаходженням наших складів, складські послуги від компанії Імтрек стають ще більш практичними, адже вони знаходяться прямо в порту Одеси. Близьке розташування контейнерних терміналів до складів істотно спрощує виконання замовлень, адже все проходить оперативно і безперешкодно. Ми надаємо як комплекс складських послуг, так і деякі з них на вибір замовника. Наші приміщення відмінно підійдуть для будь-якого типу вантажу, а фахівці компанії Імтрек забезпечать Вас якісною реалізацією поставленого завдання.

Завдяки вигідному місцезнаходженням наших приміщень, складські послуги від компанії Імтрек стають ще більш практичними, адже вони знаходяться прямо в порту Одеси. Близьке розташування контейнерних терміналів до складів істотно спрощує виконання замовлень, адже все проходить оперативно і безперешкодно. Ми надаємо як комплекс складських послуг, так і деякі з них на вибір замовника. Наші приміщення відмінно підійдуть для будь-якого типу вантажу, а фахівці компанії Імтрек забезпечать Вас якісною реалізацією поставленого завдання.