Митне оформлення збірних вантажів в Україні - це реєстрація товарів при ввезенні в країну, за рахунок якого вантаж легально потрапляє на територію держави. Перевезення збірних вантажів є досить поширеною операцією в наш час. Навіщо власнику товарів переплачувати зайві гроші за цілий контейнер / транспортний засіб, якщо вантажу не так багато і його можна доставити спільно з іншими вантажами. Саме для цього і придумана послуга перевезення збірних вантажів, адже це дуже економний варіант транспортування.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек пропонує свої послуги з розмитнення збірних вантажів в Україні. Співпрацюючи з портами Одеси, Південного і Чорноморська, ми якісно і максимально оперативно виконаємо поставлене завдання.

Які послуги входять до митного оформлення збірних вантажів?

- Підготовка та надання всієї необхідної документації на товар;

- Надання об'єкта в митний орган;

- Підрахунок, оплата мит і податків відповідно до законодавства України;

- Отримання необхідних ліцензій, сертифікатів, дозволів;

- Контроль за вантажем на кожному етапі розмитнення;

- Рішення будь-яких питань, що виникли і нюансів на митниці;

- Гарантія цілісності і збереження вантажу;

- Додаткові послуги при необхідності.

Ми надаємо як повний комплекс послуг, так і вибіркові за бажанням клієнта.

У даній сфері послуг дуже важливий досвід команди, з якою Ви збираєтеся співпрацювати. Будь-яка дрібна помилка, помилка в підрахунках, документації, може призвести до тривалої затримки вантажу на митниці або до відмови на його оформлення. Фахівці компанії Імтрек знають про кожну деталь митного оформлення і вже безліч часу працюють в даній сфері діяльності. Ми ретельно ознайомлені з чинним законодавством України, тому знаємо як грамотно підготувати всі необхідні папери і посприяти оперативної розмитненні збірних вантажів в Україні.

Вартість даних послуг варіюється в залежності від частоти поставок, кількості кодів товару за товарною номенклатурою і класифікації за товарною номенклатурою. Ми заздалегідь підрахуємо тарифи на наші послуги і надамо їх перед укладенням договору.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - розмитнення збірних вантажів в Україні від команди професіоналів.