Розмитнення вантажів - це митне оформлення товарів, завдяки якому вони можуть легально потрапити на територію країни. Це процес, який включає в себе комплекс заходів по офіційної реєстрації вантажів на митниці. В даних комплекс входить підготовка документів на товар, оплата мит і державних зборів.

Розмитнення вантажів є мало не найважливішим етапом при транспортуванні товарів. Будь-яка помилка в документації або не виконання будь-яких законодавчих установок при розмитненні може привести до затримки об'єктів на митниці або взагалі до заборони на ввезення в країну.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек надає послуги розмитнення в Україні. Наші фахівці грамотно підготують всю необхідну документацію для реєстрації вантажу і допоможуть максимально оперативної зачистки товарів на митниці.

Ділиться розмитнення на попередній і основний етап.

Попередній етап - це підготовчий процес, до якого можна віднести підготовку всіх необхідних паперів, оповіщення органів митниці про бажання ввезти (вивезти) вантаж та надання документів на товар.

Основний етап - це сам процес розмитнення. У нього входить реєстрація вантажної митної декларації, перевірка митницею наданих документів, сертифікатів, ліцензій, їх достовірність і правильність оформлення, контроль за правильним фінансовим підрахунком зборів, які необхідно сплатити, після чого проводиться сама оплата податків і зборів, а також контрольна перевірка оформлення товару. Після всіх перерахованих вище дій, вантаж оглядається співробітниками митниці. Звіряється його відповідність з усіма наданими паперами.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек має великий досвід роботи з митними органами та надасть Вам якісне оформлення вантажу в Україні. Ми підготуємо всі необхідні документи, повністю проконтролюємо процес реєстрації і, при бажанні клієнта, доставимо товар в потрібне місце. Наші співробітники беруться за замовлення будь-якої складності і якісно виконають поставлене завдання.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - розмитнення в Україні від команди професіоналів.