Транспортно-експедиторська компанія Імтрек надає транспортування і розмитнення малогабаритних посилок з усіх куточків світу: Америки, Європи, Азії в Україні. Ми надаємо повний комплекс послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб. Оформлення малогабаритних вантажів вимагає спеціально підготовленого ряду документацій, необхідного для їх офіційної реєстрації. Команда наших фахівців швидко і якісно виконає поставлене завдання, заощадивши при цьому Ваш час, нерви і кошти.

Мито не стягується при розмитненні вантажів, ціна яких становить до 150 євро на одну посилку одного відправника. При перевищенні вартості посилки за 150 євро, оплачується таке мито:

- 10% вартості товару;

- 20% ПДВ.

Крім цього, діє акцизний збір на певні групи товарів.

Імтрек надасть Вам всю необхідну інформацію з приводу розмитнення малогабаритних вантажів в Одесі та виконає замовлення будь-якої складності. Ми гарантуємо цілісність і збереження товару при розмитненні, і при необхідності доставимо його до Ваших дверей. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам надавати своїм клієнтам якісні та оперативні послуги.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - розмитнення малогабаритних вантажів в Україні від команди професіоналів!

Крім цього, діє акцизний збір на певні групи товарів.