Дуже актуальним у наш час є послуги з транспортування та митного оформлення автомобілів з Америки, Європи та Азії. Все більше і більше людей купують підтримувані автомобілі з-за кордону, так як це вигідно і практично.

8 листопада 2018 проект закону «про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизних податків легкових автомобілів» був прийнятий Верховною Радою України. 23 листопада Президент України Петро Порошенко підписав і передав законопроект.

Інновацій:

-Протягом 180 днів з дня прийняття закону власники немитних транспортних засобів повинні зареєструвати свій транспортний засіб. У той же час, 50% знижка на акцизний збір під час реєстрації автомобілів з-за кордону протягом перших 90 днів. Якщо людина бажає тільки купувати і митницю в Україні, не маючи на даний момент, Ця знижка протягом 90 днів для нього також дійсна. Не видавши транспорт вчасно (в період 180 днів), власник піддає себе штраф-8500 грн.

-Встановлюються нові базові тарифи:

1) для бензинових двигунів об’ємом до 3000 см3 = 50 євро

2) для бензинових двигунів об’ємом понад 3000 см3 = 100 євро

3) для дизельних двигунів об’ємом до 3500 см3 = 75 євро

4) для дизельних двигунів об’ємом більше 3500 см3 = 150 євро

До вищеперелічених тарифів необхідно додати коефіцієнт об’єму двигуна і віку автомобіля. Віковий чинник автомобіля дорівнює роки транспортної операції. Якщо автомобіль 1 рік-коефіцієнт буде дорівнювати 1, отже, митне оформлення нових машин вигідніше, ніж старі.

-У разі митного оформлення електричних транспортних засобів в Україні, виплата ПДВ і акцизного мита була скасована до кінця 2022 року.

-Податок на гібридні автомобілі 100 євро за 1 автомобіль.

Що стосується митного оформлення автомобілів з Америки, завдяки скасованого екологічного стандарту Euro-5, список автомобілів, які можна імпортувати на територію України, значно збільшується. Головним правилом євро-5 було ввезення автомобілів, випущених тільки після 2010. Тепер є можливість виконувати машини будь-якого року.

Транспортно-експедиторська компанія Imtrack надасть вам високоякісні вагони митного оформлення в Одесі. Наші досвідчені спеціалісти оперативно підготують і виконаємо всі необхідні документи для автомобіля і доставлять її в будь-який куточок України.

Транспортно-експедиторська компанія Imtrack-митне оформлення автомобілів в Україні від команди професіоналів!

Пам’ятайте, що JavaScript потрібен для цього вмісту.