Витрати українських аграріїв на логістику і транспорт перевищують середньоєвропейський показник на 25% і складають 40% від загального обсягу витрат. Наявний потенціал зниження витратної частини дозволяє істотно підвищити конкурентоспроможність української сільськогосподарської продукції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Якщо ще врахувати ту обставину, що сільськогосподарська галузь є однією з основних галузей, які є основою економіки країни, стає очевидним, що сільгосп - логістика рано чи пізно стане зоною особливої ​​уваги як для держави, так і для бізнесу. Для нашої компанії обговорюване питання визначене як пріоритетне.

Функціонально ми розглядаємо логістику сільського господарства як:
- системне планування та управління;
- закупівлі;
- транспортування;
- управління запасами;
- зберігання;
- збут;
- виробничі процеси;
- сервісне забезпечення;
- інформаційну систему.

Грамотне управління перерахованими дев'ятьма функціями дозволить вирішити головну задачу - зниження кінцевих цін сільськогосподарської продукції за рахунок зменшення логістичних витрат. На сьогодні більша частина цих функцій успішно освоєна фахівцями ТОВ "Імтрек". Крім того, компанія присутня практично у всіх напрямках сільгосп - логістики: зерновому, ресурсному, в логістиці добрив.

Наша логістична система сформована на базі консультаційної служби дозволяє оперативно вирішити комплекс завдань, включаючи:
- митне оформлення;
- експедирування;
- фрахт і букінг;
- перевантаження з транспорту в контейнери;
- сертифікація;
- накопичення контейнерів;
- прийом вагонів і автотранспорту;
- стафіровка вантажів;
- вхідний контроль;
- складський облік;
- вивезення завантажених контейнерів в порт;
- фумігацію і сепарацію вантажів;
- страхування вантажів;
- зберігання вантажів на митно-ліцензійних складах.