Свою кар'єру компанія Імтрек починала з перевезення лісу - кругляка, пакетіруемого лісу, будівельного лісу - дошки, продукції целюлозно-паперових комбінатів. З тих пір цей напрям залишається одним з головних пріоритетів діяльності компанії.

Запаси українського лісу складають 10.6 млн. га., що забезпечує можливість деревині і лісоматеріалам з України зберігати вагомі позиції серед товарів, що експортуються. Експортній орієнтації лісової промисловості сприяє і те, що внутрішній ринок дерева розвинений слабо.

Експорт лісу - це трудомісткий процес, пов'язаний з підготовкою документів, взаємодією різних організацій, численними технологічними процесами що вимагають використання спеціальної техніки і відповідних знань. ТОВ "Імтрек" надає повний комплекс послуг з перевалки лісоматеріалів, Внутріпортове експедирування, митного оформлення і фрахтування морських контейнерів в будь-яку точку світу на найвигідніших умовах. Прийом лісоматеріалів здійснюється як автомобільним, так і залізничним транспортом. При необхідності організовуються перевезення всередині країни, проводиться консультування з питань експорту деревної продукції.