У базі даних виробників і трейдерів хімпрому України значаться десятки активно діючих підприємств. І це не випадково. Адже хімічні вантажі і полімери складають 10% експорту і 20% імпорту в загальному торговельному обороті України.

Компанія Імтрек порівняно недавно оголосила про свій вихід на ринок логістики хімпрому, але своєю активністю і професіоналізмом зуміла завоювати довіру серед підприємств гірничо - хімічної промисловості, нафтохімії, підприємств що виробляють полімери та добрива. Діяльність компанії обумовлена її місією - прагненням відповідати очікуванням кожного клієнта, пропонуючи першокласні логістичні послуги.

В даний час вітчизняному хімпрому важко конкурувати на глобальному ринку продукції галузі. І в зв'язку з цим зусилля компанії Імтрек по організації логістичної складової наших партнерів особливо актуальні

В кінці минулого століття Європейська логістична асоціація оголосила про те, що ефективне використання логістичних розробок дозволяє скоротити час виробництва товарів на 25%, знизити собівартість виробництва продукції до 30%, скоротити обсяги матеріально - технічних запасів від 30 до 70%. Звичайно ж показники актуальні коли мова йде про концептуальної перебудови бізнесу на основі логістичного підходу. І навіть якщо ці цифри поділити на два, вони все одно вражають.