Митний брокер - це особа, яка є посередником між замовником і митним органом, займається оформленням товарів і представляє інтереси свого клієнта. Послуги митного брокера стають більш актуальною з кожним роком, адже все більше людей довіряють митну реєстрацію досвідченим фахівцям, які проведуть її без єдиної затримки.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек пропонує послуги митного брокера в Україні. Наша команда - це досвідчені співробітники, які беруться за замовлення будь-якої складності і виконують його якісно. Ми надаємо свої послуги в портах Одеси, Чорноморська та Южного.

Самостійна розмитнення і оформлення товарів часто викликає у перевізників ряд труднощів, з якими стикається кожен другий. Найменша помилка може призвести до тривалої затримки товару на митниці і, в крайньому випадку, забороні на ввезення в державу. Саме тому попит на послуги митного брокера такий високий. Він грамотно підготує необхідну документацію і посприяє максимально оперативної розмитненні товарів.

В послуги митного брокера від компанії Імтрек входить:

- Ретельна підготовка документації на вантаж для його ввезення / вивезення з країни;

- Отримання необхідних ліцензій, сертифікатів, дозволів на товар;

- Надання вантажу в митний орган;

- Повний контроль за сплатою необхідних зборів, мит, податків;

- Відповідальність за цілісність і збереження вантажу;

- Рішення будь-яких виникли під час оформлення нюансів;

- Додаткові послуги при необхідності.

Наша компанія надає як повний комплекс послуг, так і частковий за бажанням клієнта.

Вартість даних послуг залежить від таких факторів, як: частота поставок, кількість кодів товару за товарною номенклатурою і класифікація за товарною номенклатурою.

Брокери транспортно-експедиторської компанії Імтрек мають спеціальну ліцензію на проведення брокерських послуг і з радістю допоможуть Вам зробити митне оформлення товарів надійно і оперативно.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - послуги митного брокера в Україні від команди професіоналів.