Перевезення збірних вантажів - це доставка невеликих партій товарів разом з вантажами інших перевізників для економії коштів. Немає сенсу переплачувати за ціле транспортний засіб або весь контейнер щоб перевезти невелику кількість вантажу. Саме для цього придумана послуга доставки збірних вантажів Україна.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек має великий досвід в перевезенні збірних вантажів по Україні. Ми надамо будь-який транспортний засіб та підберемо найвигідніший маршрут для транспортування. Ваш вантаж прибуде в встановлені терміни в будь-яку точку країни.

Ми надаємо наступні послуги:

- Оперативна доставка збірних вантажів обраним засобом пересування;

- Розробка нашими фахівцями схеми маршруту;

- Підготовка необхідної документації на товар;

- Збір необхідних дозволів, сертифікатів, ліцензій на окремі види об'єктів;

- Доставка по принципу «від дверей до дверей»;

- Зберігання вантажу, при необхідності;

- Страхування;

- Мультимодальні перевезення, тобто доставка декількома видами транспорту;

- Гарантія цілісності й схоронності перевезеного товару.

Ми надаємо як повний комплекс послуг, так і деякі з них за бажанням клієнта.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек виконує замовлення будь-якої складності. Ми перевозимо вантажі різних типів і підбираємо оптимальний вид транспорту саме для Вашого товару. Імтрек пропонує доступні тарифи за свої послуги і надасть рахунок за них до підписання контракту.

При необхідності, ми пропонуємо своїм клієнтам мультимодальні перевезення, що означає доставку вантажів двома і більше видами транспорту. Наша команда гарантує якісне і максимально швидке виконання поставленого завдання.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - вигідна перевезення збірних вантажів по Україні від команди професіоналів.