Актуальність перевезення вантажів під митним контролем з кожним роком зростає в зв'язку з активно розвиваються торговими відносинами. Даний процес вимагає більш тривалої і ретельної підготовки через оформлення великої кількості документів і сертифікатів, необхідних для здійснення даної операції.

Наявність акредитації в митному органі та спеціальної ліцензії транспортувальника є обов'язковими умовами для перевезення вантажів під митним контролем. Тільки в разі оформлення цієї документації, перевізник матиме повне право на виконання доставки митних об'єктів. Крім цього, потрібно правильно складена накладна, в якій буде прописана детальна інформація про товар, перевізника, місце, дату доставки і т.д., а також ряд додаткової необхідної документації.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек готова надати свої послуги з перевезення під митним контролем. Маючи штат грамотних експедиторів і брокерів, ми гарантуємо правильне і максимально оперативне виконання замовлення. Взявши всю відповідальність за цілісність і збереження вантажу на себе, ми заощадимо Ваш час, нерви і кошти. Менеджери Імтрек повідомлять Вас про всі нюанси доставки, підберуть найкраще відповідає вашим потребам і моментально нададуть ставку.

Чому саме ми?

- Досвід роботи дозволяє нам безпроблемно виконувати замовлення і вирішувати будь-які виникли нюанси під час їх здійснення;

- Доброзичливий персонал з радістю забезпечить Вас будь цікавою інформацією;

- Оперативність і грамотність оформлення необхідної документації;

- Приємна цінова політика;

- Ми працюємо з усіма типами вантажів і видами транспортних засобів;

- Виконуємо замовлення будь-якої складності;

- Надаємо широкий спектр послуг;

- До останнього захищаємо інтереси наших клієнтів.

Головне в даній сфері - досвід. Маючи досвід, перевезення вантажів під митним контролем не складе ніяких труднощів для справжнього професіонала. Саме такими є співробітники транспортно-експедиторської компанії Імтрек.