Транспортно-експедиторська компанія Імтрек готова надати послуги з перевалки шроту в Україні. Ми співпрацюємо з портами Одеси, Чорноморська, а також Южного, і пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг в даній області. Маючи команду досвідчених фахівців, наша компанія забезпечить якісну перевалку шроту на території України з мінімальними витратами для Вас.

Що являє собою шрот? Це високопротеїнова кормовий продукт, найбільш поширеними видами якого є:

- Ріпаковий шрот. На першому місці по виробництву ріпакової шроту знаходиться Китай. При світовому виробництві в 20 мільйонів тонн ріпакової шроту, за рік в Китаї виготовляється близько 7 мільйонів тонн з них.

- Соєвий шрот. Це найбільш популярний вид шроту при світовому виготовленні в 130 мільйонів тонн. Основний виробник - США, штати виробляють третину світового виробництва.

- Соняшниковий шрот. Найбільшими виробниками є Аргентина, Росія та Україна, які виробляють 40% світового обсягу. Щороку виробляється близько 9 мільйонів тонн соняшникового шроту.

Ми надаємо як повний комплекс послуг, так і вибіркові по необхідності.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - якісна перевалка шроту в Україні від команди професіоналів за доступними тарифами!

Що включає в себе весь комплекс послуг від Імтрек:

- Прийом шроту з транспортного засобу;

- Оформлення необхідних документів та сертифікатів;

- Проведення вантажно / розвантажувальних робіт зі спеціальним обладнанням;

- Зберігання шроту на своїх складах в Одесі, Південному і Чорноморську;

- Перевантаження з одного транспортного засобу на інший;

- Мешкованіе;

- Прийом порожніх контейнерів і навантаження в них;

- Митне оформлення шроту;

- Інші послуги за бажанням клієнта.