Митне оформлення особистих речей - це процедура з оформлення предметів першої необхідності. Це речі, які перевозяться для особистого використання, і ніяк не пов'язані з комерційною діяльністю. Дані предмети ввозяться на територію держави будь-яким видом транспорту і не обкладаються податками. Вони можуть бути усно або письмово задекларовані за бажанням власника або митного органу.

До переміщення через кордон дозволені особисті предмети, що не суперечать законодавству України. Також необхідно врахувати, що на ввезення деяких речей потрібен спеціальний дозвіл, без якого оформлення не вдасться.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек надає свої послуги з перевезення та митного оформлення особистих речей в Одесі. Команда наших фахівців оперативно оформить ваші особисті речі і при необхідності вирішить всі виниклі нюанси на митниці. Предмети декларуються за бажанням власника або на прохання представника митного органу.

Ввезення особистих речей на територію України з моменту отримання посвідки на проживання не обкладається податками протягом 6 місяців. За цей час, власник предметів може перевозити їх нескінченну кількість разів на єдину адресу.

Навіщо потрібні послуги з митного оформлення особистих речей від експедиторської компанії? Предмети першої необхідності, які приходять в порт, прибувають на кордон, термінал аеропорту, видаються експедиторських фірмах або брокерам, які мають договори зі складами в портах, на кордоні і т.д. Саме вони мають можливість оформити доставлені особисті предмети на митниці.

Для реєстрації особистих речей необхідно мати при собі: український паспорт (або вид на проживання з пропискою), ідентифікаційний код, список з перерахованими предметами і Ваш підпис на ньому, нотаріальна довіреність на експедиторську компанію, яка надає послуги, транспортні накладні та інші документи при необхідності.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - митне оформлення особистих речей в Україні за доступними тарифами.