Перевезення збірних вантажів з Китаю вже тривалий час є дуже популярною послугою в Україні. Це максимально економний варіант перевезення, адже Ви оплачувати не цілий контейнер або транспортний місце, а лише місце, яке займає Ваш вантаж. Даний вид доставки призначений для невеликих вантажів, які можна упакувати разом з товарами інших замовників і за рахунок цього заощадити кошти.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек пропонує свої послуги з перевезення збірних вантажів з Китаю в Україну. Наша команда виконає поставлене завдання і доставить збірний вантаж з пункту А в пункт Б. Ми подбаємо про оперативність транспортування товарів, підготуємо всі необхідні документи на них і доставимо в потрібну точку в цілості й схоронності.

Що включає в себе доставка збірних вантажів з Китаю від компанії Імтрек?

- Наша команда розробить найбільш вигідний маршрут для максимально оперативної перевезення;

- Ми підготуємо потрібну документацію на товар, дозволи, сертифікати та т.д .;

- Страхування вантажу для повної безпеки при перевезенні;

- Можливість транспортування збірних вантажів декількома видами транспорту;

- Доступні тарифи;

- Митне оформлення збірних вантажів;

- Постійний моніторинг за місцезнаходженням і станом вантажу;

- Співпраця з досвідченими фахівцями, які нададуть всю необхідну інформацію і якісно виконають Ваше замовлення.

Ми беремося за роботу будь-якої складності і перевозимо різні типи вантажів, в тому числі небезпечні та швидкопсувні. Наша спеціально навчена команда знає як правильно здійснювати такі види перевезень та здійснює поставку товару шляхом у повній цілості.

Дуже важливо грамотно зібрати і оформити всю необхідну документацію на збірний вантаж, адже невелика помилка може призвести до затримки доставки на територію України або до заборони на ввезення. Співробітники Імтрек детально ознайомлені з чинним законодавством нашої країни і забезпечать швидку реєстрацію на митниці.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - доставка збірних вантажів з Китаю від команди професіоналів.