Перевезення збірних вантажів - це транспортування невеликих товарів спільно з товарами інших замовників. Навіщо переплачувати за цілий контейнер / транспортний засіб, якщо можна оплатити лише місце, яке займає Ваш вантаж. Дана послуга стала популярною завдяки доступності в економічному плані.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек пропонує послуги доставки збірних вантажів з Європи в Україну. Наша команда - це досвідчені фахівці, які виконають надійну перевезення з Європи в обумовлені терміни з клієнтом. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності і гарантуємо збереження Вашого вантажу.

Переваги співпраці з транспортно-експедиторською компанією Імтрек:

- Велика команда навчених співробітників, які мають досвід роботи в даній сфері і виконають поставлене завдання на вищому рівні;

- Доставка збірних вантажів з Європи будь-яким транспортним засобом на Ваш вибір;

- Мультимодальні перевезення (декількома видами транспорту);

- Підготовка всіх необхідних документів, дозволів, сертифікатів на вантаж, що перевозиться;

- Митне оформлення товарів;

- Зберігання на власних складах;

- Страхування;

- Доступні тарифи за надані послуги;

- Постійний моніторинг за місцезнаходженням вантажу;

- Рішення будь-яких виникли нюансів під час транспортування;

- Гарантія цілісності і збереження Вашого вантажу.

Доставка збірних вантажів з нашою командою - це якісно, ​​вигідно і оперативно. Ми подбаємо про безпеку Вашого вантажу під час транспортування і надамо можливість постійного моніторингу його місцезнаходження. Митне оформлення збірних вантажів від Імтрек гарантує підготовку та оформлення необхідної документації на товар для його безперешкодного ввезення з Європи.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - доставка збірних вантажів з Європи в Україну від команди професіоналів.