В наш час, в Азії проводиться величезна кількість різноманітної техніки, обладнання, одягу, їжі та багатьох інших товарів. І доставка товарів з Азії в Україну набирає все більше обертів у зв'язку з таким швидким розвитком виробництва в країнах цієї частини світу. Транспортно-експедиторська компанія Імтрек пропонує свої послуги з перевезення збірних вантажів з Азії. Наша команда якісно виконає своє замовлення і доставить товари в найкоротші терміни. Ми пропонуємо перевезення різними видами транспорту на Ваш розсуд.

Перевезення збірних вантажів це досить поширена практика для людей, які прагнуть заощадити свої кошти. Суть даного виду перевезення полягає в транспортуванні невеликих партій товарів разом з вантажами інших людей. В даному випадку, Ви оплачуєте лише той простір, який займає Ваш товар.

Що включає в себе дана послуга від компанії Імтрек?

- Доставка збірних вантажів будь-яким видом транспорту;

- Оформлення всієї необхідної документації на товар;

- Митне оформлення;

- Планування схеми маршруту;

- Мультимодальна перевезення, тобто доставка двома і більше видами транспортних засобів;

- Страхування вантажу;

- Зберігання;

- Додаткові послуги при необхідності.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек надає як цілий комплекс послуг, так і вибіркові. Ми забезпечимо доставку збірних вантажів в обумовлений строк і виконаємо замовлення будь-якої складності. Наша команда грамотно оформить всі необхідні документи для розмитнення товарів, адже будь-який нюанс може посприяти затримок на митниці.

Також, наша компанія надає послуги мультимодальних перевезень - доставку товарів кількома видами транспорту. При необхідності, ми забезпечуємо зберігання товарів на складах і їх доставку автотранспортом в будь-яку точку України.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек - доставка збірних вантажів з Азії за доступними тарифами.