Транспортно-експедиторська компанія Імтрек надає авіаперевезення вантажів в Україні. Даний вид перевезення є найбільш швидким, тому саме авіарейсами часто відправляються термінові посилки та вантажі. Ми здійснюємо авіаперевезення як регулярними, так і чартерними рейсами, і забезпечимо надійну доставку Вашого товару. Співпрацюючи з найбільшими аеропортами України, Імтрек ретельно проконтролює відправку / прийом імпортних, експортних і транзитних вантажів.

Ми надаємо:

- Перевезення авіатранспортом з / в будь-який куточок світу;

- Митне оформлення товарів;

- Транспортно-експедиторські послуги;

- Складування вантажів / перевалка товарів;

- Змішані перевезення (декількома видами транспорту);

- Доставка вантажу в аеропорт за допомогою автотранспорту;

- Додаткові послуги за потребою.

Ми пропонуємо як повний комплекс послуг, так і вибіркові за бажанням клієнта.

Через швидкості доставки, даний вид транспортування дорожче інших, але замовлення виконується в максимально стислі терміни. Що впливає на вартість авіаперевезення?

- Вид вантажу, що перевозиться;

- Його розміри;

- Кількість партій;

- Документація, яку слід підготувати;

- Страхування вантажу;

- Терміновість виконання замовлення;

- Додаткові послуги.

Транспортно-експедиторська компанія Імтрек займається перевезенням будь-яких типів вантажів, наприклад: масивних вантажів, цінних, швидкопсувних, генеральних і т.д. Ми гарантуємо оперативну і надійну авіаперевезення в Україні, і беремо на себе відповідальність за цілісність і збереження Вашого вантажу. Наші фахівці підберуть максимально зручний рейс і маршрут, оформлять всі необхідні документи і подбають про своєчасну доставку товару. Ми беремося за замовлення будь-якої складності і зобов'язуємося виконати його якісно.

Імтрек - авіаперевезення вантажів від команди професіоналів.