Транспортно-експедиторська компанія Імтрек

Транспортно - експедиторська компанія Імтрек надає послуги з митного оформлення і експедирування вантажів, автомобільним, морським, залізничним і авіаційним перевезенням, виконує повний комплекс складських послуг, включаючи перевалку вантажів, їх сертифікацію і фумігацію.

Дотримуючись місії компанії - відповідати очікуванням кожного клієнта - її керівництву вдалося сформувати основу проекту Імтрек. Це його команда досвідчених фахівців, які поважають свою компанію, її клієнтів і один одного.

Базовий принцип компанії - раціональність у всьому - дозволив забезпечити найвищі стандарти якості послуг, що надаються в стратегічних напрямках діяльності і вивести компанію на новий рівень розвитку. Зараз ми вдосконалюємо свої навички та вміння в галузі управління системами поставок наших клієнтів, аутсорсингу їх зовнішньоекономічної діяльності, управління логістичними проектами будь-якого ступеня складності.

Відкритість і клієнтоорієнтованість компанії сприяли формуванню широкої партнерської мережі. Ця обставина привела до значного поліпшення якості сервісу, скорочення переліку "важко здійсненних" завдань і розширення меж присутності компанії не тільки в Україні, але і в інших регіонах світу.

МАЙБУТНЄ ІМТРЕКА - участь в концептуальній перебудові бізнесу своїх клієнтів на основі логістичного підходу

Наші партнери: